Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Greentech (Tianjin) Anti-corrosion Engineering Tech Co.,Ltd

iyi kalite Boru Hattı Toz Boya satış için
iyi kalite Boru Hattı Toz Boya satış için
Ben sohbet şimdi

Greentech (Tianjin) Anti-corrosion Engineering Tech Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7
Greentech (Tianjin) Anti-corrosion Engineering Tech Co.,Ltd Greentech (Tianjin) Anti-corrosion Engineering Tech Co.,Ltd Greentech (Tianjin) Anti-corrosion Engineering Tech Co.,Ltd Greentech (Tianjin) Anti-corrosion Engineering Tech Co.,Ltd Greentech (Tianjin) Anti-corrosion Engineering Tech Co.,Ltd Greentech (Tianjin) Anti-corrosion Engineering Tech Co.,Ltd Greentech (Tianjin) Anti-corrosion Engineering Tech Co.,Ltd
Ofis Laboratory 生产车间 Production workshop Laboratory Finished product storehouse Raw Material Storehouse Fabrika

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : Greentech
No. Çalışanları : 120~150
Yıllık satış : 1.8million-3.6million
Yıl kurulan : 2011
İhracat p.c : 10% - 20%
Greentech (Tianjin) Anti-korozyon Mühendisliği Tech Co, Ltd 2011 yılında kurulmuş olup toz boya ve üretim ağırlıklı işletmelerin büyük ölçekli bir araştırma ve geliştirmesidir. Başlıca ürün ısıyla sertleşen toz boyadır. Şirket kayıtlı sermaye 12 milyon RMB, şu an 120 çalışan, Huayuan sanayi yüksek teknoloji parkı bulunan şirket ofisi, fabrika Xiqing ilçe Zhangjiawo Endüstri Parkı bulunmaktadır, şirket 26 üretim hattı, 24.000 yıllık üretim kapasitesine sahiptir ton.
Şirket ağırlıklı olarak epoksi toz boya, epoksi polyester toz boya, polyester toz boya üretir, toz boya fazla 1.000 çeşit var. Şirketin kuruluşu her zaman araştırma ve geliştirme yönünde toz boya alanına bağlı olduğu için başarıyla geliştirilmiş ve "özel radyatör tozu", "üst sınıf bisikletler (elektrikli araçlar) özel toz", "boru" Özel toz "," lokomotif parçaları Yüzey sprey toz "," vana toz "ve diğer birçok özel ürünler, Satış hacmi birkaç yıldır ilk on kadar vardır.

Şirket her zaman, istikrarlı ve güvenilir kaliteli ürünler ile müşterilerine sunmak, ISO9001 kalite, 14000 çevre yönetim sistemi belgesi sahibi. Uluslararası gelişmiş kalite test ekipmanları ve ince işleme teknolojisi kalite kontrol süreci, iyi teknik destek ve satış sonrası servis sistemi özellikleri bir dizi oluşturdu. "Kalite istikrarlı, istikrarlı" şirket ürünlerinin kalitesi konusunda endüstri konsensüsü haline geldi.

İletişim bilgileri
Greentech (Tianjin) Anti-corrosion Engineering Tech Co.,Ltd

Tel: 86-022-58328510

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)